Proje Detayları

Proje Kodu:ER 16
Tasarım ve Uygulama:Erdemir İnşaat
Konum:ÇANAKKALE / Cevatpaşa
Proje İnşaat Alan:3750 m2
Başlangıç Tarihi:Eylül 2016
Teslim Tarihi:Aralık 2018
TESLİM EDİLDİ
Proje Türü:Konut ve İşyeri
Daire Tipleri:3+1 ve 2+1

Yer Planı (Lokasyon için Tıklayınız)

× Yer Planı

BAYIR RESIDENCE

Sizler için residence tadında konforlu ve güvenli bir yapı hazırladık

Firmamız hiçbir zaman ödün vermediği, tüm yetkili denetim kurumlarının üzerine ayrıca kendi teknik ekibi ile de kontrolü elden bırakmayan hassas olduğumuz konu “depreme dayanıklı yapı” üretmek standartımız… Tecrübemiz sizin güvencenizdir.

Bu nedenle evinizde güven ve huzurla yaşamanız için güncel deprem yönetmeliği ile zemin etüd ve geoteknik raporlara birebir hassasiyetle uyulmaktadır.

Isı ve ses yalıtımı için ;
Dış cephe yalıtımlı alüminyum kompozit kaplama + ısı yalıtım
Isı yalıtımlı alüminyum özel doğramalar
Katlar arası taban yalıtımı

Merkezi doğalgazlı ısıtma ve bireysel sıcak su sistemi

Kesintisiz elektrik ve su kullanımınız için her türlü tedbiri aldık.
Tüm yapıya birebir hizmet verecek tam otomatik jeneratörünüz
En az 12 ton kapasiteli su deponuz ve hidrafor sistemi

Hava ve koku sızdırmayan size özel çöp bacası ve asansörü sistemi.

Asansörünüz sessiz ve güvenli hidrolik asansör olarak düzenlenecektir.

AYRICA RESİDENCE TADINDAKİ YAPINIZDA NELER VAR

CAFE: Sizler için özel düzenlenmiş sohbet, dinlenme ve her tür toplantılarınız için bahçe manzaralı,

SPOR VE HOBY SALONU: Asansör ile ulaşılabilen, Lacabo-WC-Duş imkanlı, özel aydınlatma ve havalandırmalı keyifli bir spor alanı,

ÇOCUK BAHÇESİ VE AYRI BAHÇE GİRİŞİ: Çocuklarınızın rahatlıkla vakit geçirebileceği, sizlerinde cafesinde çayınızı yudumlarken onları rahatlikla takip edebileceğiniz size özel düzenlediğimiz bahçe ile bu bahçeye giriş sağlayan güvenlikli bir yan yol geçişi ile ihtiyaçlarınız ve gezinti için kullanabileceğiniz ayrı bir bahçe girişi,

ÖZEL DAİRE ARDİYELERİ: Her ev yaşamının ihtiyacı fazladan bir öteberi deposu da düzenledik sizler için,

MÜZİK SİSTEMİ: Yönetim odasından yönlendirilecek ve istediğiniz anda istediğiniz bölümde kullanacağiniz giriş-merdivenler-asansör-spor ve hoby salonu-cafe-bahçe kısımlarına hizmet verecek müzik sistemi,

GÜVENLİK: Yönetim ve güvenlik odasından kontrollü, yapının tüm girişleri, sosyal ve ortak alanlar da renkli görüntülü, sesli kamera ve güvenlik sistemi planlanmıştır. Ayrıca bina girişleri kartlı/şifreli fotosel kapı ile sağlanacaktır. Bunlarla beraber daire girişlerinizdeki özel tasarlanmış çelik kapılarınız da şifreli ve hırsız alarmlıdır.

DAİRELERİNİZİN SİZE ÖZEL ALANLARI

YER VE DUVAR KAPLAMALARINIZ: Yüksek kaliteli ve tanınmış marka ürünlerden olmak üzere tüm salon, mutfak ve odalar ile bonyolarınızda seramik ve ahşap kaplama ürünleri firmamız iç mimari tasarımları önerisinde sizlerin tercih ettiği ürünler kullanılacaktır.

İÇ KAPILARINIZ: Her daire için size özel tasarlanmiş rozet tabir edilen kapı kolu ve kiliti de kullanılan desen ve renk tercihi kullanabileceğiniz masif ahşap kapılar.

MUTFAĞINIZ: Geniş ve ferah alana sahip mutfaklarınızın dolapları her daire için ayrı ayrı tasarlanmış renk ve modülasyonu taleplerinize göre yönlenecek akrilik, high-gloss kaplama marka ürünlerden planlanmıştır. tezgahlariniz da ise mermer/granit/laminant ürünler kullanilacaktir. Ayrica franke-dominox marka evye, ocak ve davlumbaz standarttir. opsiyonel olarak buzdolabi (çift kapili)- bulaşik makinasi- firin ve mikrodalga firin kullanilmasi tercihinize sunulacaktir.

BANYOLAR: Geniş alana sahip olan, iç bahçe aydınlatmalı bonyolarınızda tavan-duvar tasarımları ile gömme rezervuar-asma klozet, özel lavabo tasarımlı banyo dolabı, duşakabinli duş teknesi standart olup jakuzi sistemi tercihiniz olacaktır.

TESİSATLAR VE ALT YAPISI: İç ve dış ünite yerleri belirlenmiş gaz-elektrik-tahliye hatları yapılmış klima tesisatı, her odanız ile banyolarda proje dahilinde belirlenmiş kısımlara her türlü (yerel, ulusal, şifreli) yayınları alan tv ve telefon tesisat ve prizleri ile internet için wifi modemli tesisat ile belirli noktalara (salon-çalışma odası) modem üzerinden alınan adsl tesisatı standarttır.

Büyüteci Aç


× Bize Ulaşın
Sizi Arayalım
 

 

Çanakkale - Erdemir İnşaat © 2020 Copyright